Ważne informacje dla rodziców

Listy Głównego Inspektora Sanitarnego i Komendanta Głównego Policji dotyczące przeciwdziałania zażywaniu substancji potocznie nazywanych „dopalaczami". (List Minister Edukacji Narodowej do dyrektorów w wersji pdf, List Minister Edukacji Narodowej do dyrektorów w wersji word, List Głównego Inspektora Sanitarnego i Komendanta Głównego Policji w wersji word) - listy do pobrania tutaj >>>
Informacje na temat bezpieczeństwa podczas ferii zimowych, które zostały zamieszczone na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji Narodowej https://wypoczynek.men.gov.pl/

Szanowni Państwo,
Rodzice i Opiekunowie,
w poczuciu odpowiedzialności za zdrowie dzieci i młodzieży zwracamy się do Państwa z gorącym apelem o docenienie wagi problemu, jakim jest zabezpieczenie Państwa Dziecka przed skutkami zachorowań na choroby zakaźne.

Całość listu (pdf) - tutaj

ubezpPo uwzględnieniu wszystkich uwag rodziców informujemy, że w roku szkolnym 2018/2019 uczniowie naszej szkoły będą ubezpieczeni w firmie Compensa. Składka wynosi 40 zł, suma ubezpieczenia wynosi 18 000 zł. Szkody będzie można zgłaszać telefonicznie, on-line lub osobiście (ul. Zana 32).

Szanowni Państwo
Uprzejmie informuję, iż w załącznikach znajdują się dokumenty dotyczące procedury składania wniosków o przyznanie świadczeń pomocy materialnej dla uczniów o charakterze socjalnym w roku szkolnym 2018/2019 tj. stypendiów szkolnych.

W poniedziałek, 3.09.2018 r., o godzinie 17.30 odbędzie się w szkole spotkanie dotyczące wyboru ubezpieczyciela na ten rok szkolny. Serdecznie zapraszamy na to zebranie wszystkich chętnych rodziców.

Prezydium Rady Rodziców

W związku z realizacją zadania dotyczącego pomocy materialnej o charakterze socjalnym, przekazuję informacje i uwagi dotyczące procedury składania wniosków o przyznanie stypendiów szkolnych dla uczniów, Regulamin udzielania pomocy materialnej o charakterze socjalnym dla uczniów zamieszkałych na terenie Miasta Lublin, stanowiący załącznik do uchwały nr 1122/XLII/2014 Rady Miasta Lublin z dnia 26 czerwca 2014 r. (Dz.Urz.Woj.Lub.2014.2572) oraz dotychczasowe doświadczenia w tym względzie. Celem sprawnego przeprowadzenia postępowania administracyjnego dotyczącego pomocy materialnej o charakterze socjalnym, uprzejmie proszę o zapoznanie się z treścią regulaminu będącego załącznikiem do ww. uchwały (załącznik nr 1 do niniejszego pisma) oraz uwzględnienie przedstawionych uwag.

Załączniki do pobrania

Możliwość rozliczenia stypendium przyznanego w formach innych niż pieniężna były zgodne z Regulaminem udzielania pomocy materialnej o charakterze socjalnym dla uczniów zamieszkałych na terenie Miasta Lublin stanowiącym załącznik do Uchwały Nr 1122/XLII/2014 Rady Miasta Lublin z dnia 26 czerwca 2014r.

mama tataW związku ze zbliżającym się Dniem Matki zapraszamy wszystkich zainteresowanych Uczniów wraz z Rodzicami na Warsztaty dla Mamy i Taty też - 19 maja 2018r., w godz.10.00 - 12.00 w świetlicy szkolnej. W programie warsztatów: • bukiet z cukierków, • broszki z organzy, • kwiaty z krepiny, • materiałowe tulipany
Zapisy w świetlicy s.A - Magdalena Kandulska.Ilość miejsc ograniczona!!! Karolina Małek

zawodyDrodzy Uczniowie, Rodzice i Dyrektorzy szkół województwa lubelskiego Kuratorium Oświaty w Lublinie, w ramach kampanii informacyjno- promocyjnej „Zawodowy Strzał w 10” przygotowało informator o zawodach i szkołach województwa lubelskiego, w których realizowane jest kształcenie zawodowe.
Mamy nadzieję, że informacje w nim zebrane pozwolą Państwu nazaplanowanie i dokonanie właściwego wyboru dalszej ścieżki kształcenia.
Link do pobrania: https://www.kuratorium.lublin.pl/?akc=akt&op=szcz&id=8978

W czwartek, 26.04.2018 r., po wieczornej Mszy Św. (ok. godz. 18.40) odbędzie się spotkanie rodziców uczniów klas IV szkół podstawowych w związku z przygotowaniami do rocznicy I Komunii Św.

Dodatkowe informacje

facebook_page_plugin