UDZIAŁ  UCZNIÓW SP2 W  KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ LUBELSKIEGO KURATORA OŚWIATY

Konkurs

miejsce

uczeń

rok

Język polski

laureat

Aleksandra Bielak

2011/2012

Język polski

laureat

Agata Drożdzyk

2011/2012

Język polski

laureat

Alicja Dutkowska

2011/2012

Historia

laureat

Kornel Klamut

2011/2012

Historia

laureat

Joanna Alberska

2011/2012

Matematyka

laureat

Przemysław Pacek

2011/2012

Matematyka

laureat

Włodzimierz Zalewski

2011/2012

Przyroda

finalista

Karol Erd

2011/2012

Język polski

laureat

Antonina Dolecka

2012/2013

Język polski

laureat

Alicja Dutkowska

2012/2013

Język polski

finalista

Dominika Murat

2012/2013

Historia

laureat

Kornel Klamut

2012/2013

Matematyka

laureat

Kamil Szabat

2013/2014

Język angielski

finalista

Jakub Federowicz

2014/2015

matematyka

laureat

Jakub Jędrzejewski

2014/2015

historia

finalista

Jakub Kuzioła

2014/2015

ortograficzny

finalista

Bartosz Szypuła

2014/2015

 

UDZIAŁ  UCZNIÓW  W  KONKURSACH POZASZKOLNYCH

Nazwa konkursu

Uczestnicy

Osiągnięcia/termin

Rok szkolny

IX Wojewódzki Konkurs Literacki

Adrianna Bryda

Julia Jasińska

Wiktoria Żejmo

Laureat

Laureat

laureat

2010/2011

I Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Architektura Lublina i okolic

Cezary Suski

laureat

2010/2011

Międzyszkolny Konkurs Plastyczno- Fotograficzny pt. „Lubelszczyzna, miejsca i ludzie”

Cezary Suski

laureat

2010/2011

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „TĘCZA”

Maciej Rzążewski

wyróżnienie

2010/2011

XIII Ogólnopolski i VI Polsko- LitewskiKonkurs Geologiczno- ŚrodowiskowyNasza Ziemia- Środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro „Przez ocean czasu…”

Izabela Kędzierska

laureat

2010/2011

Ogólnopolski konkurs „Polska Piastów”

Paweł Podkościelny

Kornel Klamut

wyróżnienie

2010/2011

XVII Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864. Od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego”.

Przemysław Gosik

Laureat ogólnopolski

III miejsce

2010/2011

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Religijnej „Stabat Mater”  w Orawie

Natalia Niderla

wyróżnienie

2012-2013

Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego

Kornel Klamut

Bartłomiej Kulig

Kamil Szabat

Przejście do etapu wojewódzkiego

2012-2013

Enjoy your English

Zuzanna Sołowiej

Przemysław Watros

I miejsce

wyróżnienie

2012-2013

Wojewódzki Konkurs Literacki

Wiktoria Żejmo

Julia Jasińska

Adrianna Bryda

Laureatki

2012-2013

Wojewódzki Konkurs „W trosce o język pisany i mówiony”

Antonina Dolecka

Wyróżnienie

2012-2013

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Ilustracje do wierszy ł Broniewskiego”

Weronika Pietras

Kamila Czyżewska

Antonina Dolecka

I miejsce

II miejsce

wyróżnienie

2012-2013

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Co wiemy o ekologii”

Klasy 5-6

I miejsce

2012-2013

Międzyszkolny Festiwal Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej

Natalia Niderla

Laureat 

2012-2013

Międzyszkolny Festiwal Kolęd i Pastorałek

Natalia Niderla

Adrianna Graboś

Julia Jasińska

Maryla Hałabis

I miejsce

2012-2013

Międzyszkolny Konkurs Angielskiej Piosenki Dziecięcej „You can sing”

Wiktoria Małek

Martyna Jachacz

Wyróżnienie w kategorii soliści

2012-2013

Turniej Piłki Nożnej Chłopców rocznika 2005 „Dzień Piłkarza”

Drużyna SP2

IV miejsce

2013/2014

XIX Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego

Kamil Szabat

Laureat

2013/2014

Konkurs międzyszkolny „Rowerem do szkoły”

Karolina Bogatek

Jakub Iwaszko

Jakub Kopacz

Magdalena Pankiewicz

I miejsce

2013/2014

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Albus”

Jakub Herda

Konrad Jankowski

Grzegorz Lakutowicz
Gabriela Pielaszkiewicz
Natalia Rola
Kamil Szabat

Laureat

Laureat

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

wyróżnienie

2013/2014

Ogólnopolski Konkurs pt. "Samorząd uczniowski 2.0",

Samorząd Uczniowski

III miejsce

2013/2014

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Galileo”

Jakub Herda

Kamil Szabat

Mateusz Flis

Laureat

Wyróżnienie

wyróżnienie

2013/2014

Ogólnopolski Konkurs Historyczny Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939 –1945. Polski czyn zbrojny w okresie II wojny światowej” W XIX edycji Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939 –1945. Polski czyn zbrojny w okresie II wojny światowej"

Kamil Szabat

Jakub Herda

Laureat

Finalista

2013/2014

I Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Architektura Lublina i okolic "Pejzaże mistyczne"

Gabriela Pielaszkiewicz

wyróżnienie

2013/2014

XIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny do wierszy Józefa Czechowicza

Natalia Rola

Laureat

2013/2014

VI Wojewódzki Konkurs Informatyczny „Mistrz komputera” dla szkół podstawowych

Grzegorz Lakutowicz

Laureat

2014/2015

Zawody sportowe czwórbój lekkoatletyczny

Drużyna SP2

Wicemistrzostwo Miasta Lublin

2014/2015

Konkurs Prezydenta Miasta Lublin pt. „Wesoły Lublin”

Natalia Siwko

Katarzyna Paszek

II miejsce

II miejsce

2014/2015

XV finał konkursu Wiedzy Prewencyjnej ,,Jestem Bezpieczny”.

Drużyna SP2

I miejsce

2014/2015

II Międzynarodowy Konkurs Plastyczny

Sandra Maksim

Laureat

2014/2015

Ogólnopolski Konkurs PlastycznyNie truj powietrza – miej wpływ na to czym oddychasz – kampania edukacyjna dotycząca przeciwdziałania "niskiej emisji".

Sandra Maksim

II miejsce

2014/2015

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „Matematyka z Piątką”

Skurski Jakub

Jędrzejewski Jakub

Laureat

Laureat

2014/2015

Dodatkowe informacje

facebook_page_plugin