28W naszej szkole organizujemy cykliczną wystawę prac plastycznych naszych uczniów na temat przeczytanych książek. Dzieci w formie plastycznej reklamują swoim rówieśnikom przeczytaną przez siebie książkę, a wypożyczoną w naszej bibliotece. Pierwsza wystawa pojawiła się już w poniedziałek 23.04.2018 roku na korytarzu pierwszego piętra. 

 

W naszej szkole organizujemy cykliczną wystawę prac plastycznych naszych uczniów na temat przeczytanych książek. Dzieci w formie plastycznej reklamują swoim rówieśnikom przeczytaną przez siebie książkę, a wypożyczoną w naszej bibliotece. Pierwsza wystawa pojawiła się już w poniedziałek 23.04.2018 roku na korytarzu pierwszego piętra. Najpiękniejsze prace zostaną nagrodzone. Zachęcamy wszystkich uczniów do przygotowywania rysunków po przeczytaniu ciekawej książki. Dziękujemy dzieciom za tak ogromne zaangażowanie w reklamę książek ze szkolnej biblioteki.

Beata Góra wraz z uczniami z Aktywu Bibliotecznego
Milena Niedziela wraz z Samorządem klas I-III

 • 10
 • 11
 • 12
 • 2
 • 21
 • 22
 • 24
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 • 31
 • 34
 • 42
 • 43
 • 44
 • 45
 • 8
 • 9

 

Dodatkowe informacje

facebook_page_plugin