SAM 278924 listopada w naszej szkole obchodziliśmy "Dzień Pluszowego Misia". Była to świetna okazja, by spotkać się z najmłodszymi czytelnikami. Do obchodów tego święta zostali zaproszeni uczniowie klas II i III. Na jeden dzień nasza szkoła zamieniła się w "Misiolandię", pełną pluszowych misiów. W tym dniu dzieci przyszły do biblioteki ze swoimi ulubionymi pluszakami. Wysłuchały opowiadania Marii Kownackiej "Stary, zielony miś", a potem opowiadały o swoich pluszowych maskotkach.

 

24 listopada w naszej szkole obchodziliśmy "Dzień Pluszowego Misia". Była to świetna okazja, by spotkać się z najmłodszymi czytelnikami. Do obchodów tego święta zostali zaproszeni uczniowie klas II i III. Na jeden dzień nasza szkoła zamieniła się w "Misiolandię", pełną pluszowych misiów. W tym dniu dzieci przyszły do biblioteki ze swoimi ulubionymi pluszakami. Wysłuchały opowiadania Marii Kownackiej "Stary, zielony miś", a potem opowiadały o swoich pluszowych maskotkach.
Spotkanie upłynęło w atmosferze radości i dobrej zabawy.

 

  • SAM_2789
  • SAM_2791
  • SAM_2794
  • SAM_2795
  • SAM_2797
  • SAM_2799
  • SAM_2803

Dodatkowe informacje

facebook_page_plugin