IMG 20180523 115226W zawodach z piłki nożnej chłopcy z rocznika 2005 i młodsi również mogą pochwalić się dużym sukcesem . W Lublinie uplasowaliśmy się na IV miejscu. Cieszyć może to, że w turnieju połowa naszych zawodników była o rok młodsza. Napawa to dużym optymizmem by w przyszłorocznych zawodach osiągnąć jeszcze lepsze miejsce.Dziękujemy wszystkim uczniom za godne reprezentowanie naszej szkoły w zawodach sportowych.

 W zawodach z piłki nożnej chłopcy z rocznika 2005 i młodsi również mogą pochwalić się dużym sukcesem . W Lublinie uplasowaliśmy się na IV miejscu. Cieszyć może to, że w turnieju połowa naszych zawodników była o rok młodsza. Napawa to dużym optymizmem by w przyszłorocznych zawodach osiągnąć jeszcze lepsze miejsce.Dziękujemy wszystkim uczniom za godne reprezentowanie naszej szkoły w zawodach sportowych.

Opiekun: Piotr Łuszczew

  • IMG_20180523_115226

Dodatkowe informacje

Position: debug
Style: none outline
facebook_page_plugin