Ogłoszenia

Herb Miasta LublinMiasta Lublin i Rada Miasta Lublin zapraszają na Mszę św. i wspólną modlitwę za Lublin i jego mieszkańców, w dniu 13 czerwca br. o godzinie 18.30 w kościele pw. Nawrócenia św. Pawła, którą poprzedzi o godz. 18.00 nabożeństwo czerwcowe. 11 czerwca (poniedziałek), o godz. 19.15, w ramach obchodów Dnia Patrona Lublina, odbędzie się, w tej historycznej świątyni, okolicznościowy koncert w wykonaniu wokalistki Dominiki Świątek, aktorki Teatru Hybrydy.

Więcej na stronie: https://lublin.eu/urzad-miasta-lublin/aktualnosci/dzien-patrona-lublina

happy family sportChcesz poćwiczyć z mamą, z tatą?
Zapraszamy na zajęcia sportowe Uczniów naszej szkoły wraz z Rodzicami w sobotę 26 maja w godz. 9.00-12.00 na boisko szkolne. Obowiązuje strój sportowy. W razie deszczu przynosimy zmienne obuwie (zajęcia w sali gimnastycznej). Zapisy chętnych u p. Bożeny Kołodziej i p. Iwony Opajdowskiej - ilość miejsc ograniczona.

sowaJeśli chcecie się zmierzyć z najlepszymi, zapraszam do konkursu na najlepszego ANGLISTĘ klas czwartych naszej szkoły. Konkurs "As Smart As An Owl" czyli "Mądry Jak Sowa" odbędzie się 18 maja (piątek) o godz. 8.20. Szczegółowe informacje u p. Małgorzaty Flis

OGŁOSZENIE

Z dniem 1 listopada 2015 r. cena obiadów szkolnych dla uczniów wynosi 3,00 z, a dla pracowników 6,00 zł.

________________________________________

Kierownik świetlicy przypomina o konieczności złożenia pisemnego zgłoszenia ucznia do korzystania ze STOŁÓWKI SZKOLNEJ na rok szkolny 2017/2018.

Dodatkowe informacje

facebook_page_plugin