Sport 2014/2015

20150513 135057W tym roku nasi uczniowie odnieśli ogromny sukces lekkoatletyczny. Zostali v - ce mistrzami Lublina w czwórboju lekkoatletycznym ( rzut piłeczką palantową, skok w dal, bieg na 1000m i na 60m ). Sukces tym większy ponieważ pierwszy raz w historii zdobyli srebrny medal w tej konkurencji i wystąpili w zawodach wojewódzkich zajmując dobre 9 miejsce.

WP 20150428 16 32 13 ProW dniu 28.04.2015r wtorek uczniowie Szkoły Podstawowej nr.2 wzięli udział w wiosennej edycji "Czwartków Lekkoatletycznych", czyli zawodach sportowych organizowanych przez LOZLA na stadionie MKS START Lublin przy ul. Al. Piłsudskiego 22.

20 kwietnia 2015r klasy 6b i 6c wzięły udział w I edycji projektu „Mistrzowski WF” i treningu z zawodnikami oraz trenerami Lubelskiego Klubu Futbolu Amerykańskiego Tytani  Lublin na stadionie Arena Lublin. Uczniowie otrzymali pamiątkowe bluzeczki z emblematem akcji „Stop zwolnieniom z WF”.

DSCF9461W tym roku nasi uczniowie byli bardzo blisko by powtórzyć sukces sprzed trzech. Otarli się o brązowy, a nawet o srebrny czy złoty medal w mini koszykówce chłopców. Wystarczyło wygrać półfinał i medal już był. Niestety porażka dwoma "oczkami" spowodowała to, że został mecz o trzecie miejsce. I tutaj też zabrakło szczęścia. Nasi koszykarze zajęli 4 miejsce w Lublinie!

L1060454Dnia 27. 11. 2014r w Szkole Podstawowej nr 23 w Lublinie odbyły się zawody o mistrzostwo Lublina w pływaniu dziewcząt i chłopców. Nasza szkoła brała udział w tegorocznych zawodach z dobrym rezultatem.

DSCF8676Dnia 19. 11. 2014r w Bełżycach odbył się turniej piłki nożnej chłopców o puchar Tymbarku.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z 2005 r i młodsi.
W turnieju wzięły udział szkoły z Bełżyc, Niedrzwicy, Bychawy i Lublina.

DSCF8406W tym roku nasi uczniowie startowali w biegach przełajowych. Dziewczęta zajęły 17 miejsce a chłopcy 9 na 26 startujących szkół. Dziękujemy i gratulujemy za wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły.